| Rozamfira a întrebat:

Ce impletitura (nu coafura la frizerie) pot sa-mi fac la ultimul sunet? Apropo, parul meu are 88 cm lungime. Funditaa

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Pai, daca ai parul atat de lung, iti poti face dreduri. Arata foarte binewinking

| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Impletitura frantuzeasca ar arata bine

| RealAnimeLife a răspuns:

Cred ca ti-ar sta foarte bine cu orice tip de impletitura. Poți sa îți faci codite impletite apoi sa ti le faci ca un coc. Poți sa cauti si pe internet site-uri. Chiar găsești acolo ceea ce ai nevoie. happy