| crystinascumpik a întrebat:

Ce incaltalinte imi recomandati, ca sa se potriveasca si la jeansi si la rochite? Raspunsuri cat mai rapide, va rog!

5 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Balerinii...
Altceva nu stiu daca ar merge la fel de bine ca balerinii

| tuGatita a răspuns:

Pai balerini, ghete sau cizme (dar nu chiar de iarna ca inca nu e sezonul). sunt niste ghetute cu putin toc care le poti purta. gasesti la deichman, carrefour. si cizme nu din alea de vara din panza sau ce o fi aia, ci din piele, piele intoarsa, imitatie de piele, depinde de buget. De exemplu, eu am cumparat in primavara de la deichman niste balerini din piele intoarsa (cred) cu blanita ca pentru ghete inauntru. erau pe maro si negru. pentru toamna si primavara sunt buni. acum. sper sa mai gasestistraight face

| AleWhatever a răspuns:

Converse merg la jeansi si niste balerini la rochitee. sau combat boots thinking

Răspuns utilizator avertizat