| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pentru fete mai stiti? Adica cu imbracaminte, cumparaturi, casa etc! Am jucat Lady Popular dar m`am plictysit! Cunoasteti vreun joc asemanator?

13 răspunsuri:
| Overdose a răspuns:

Joacă Sims 2, sau 3.Sunt sigur că o să îţi placă.

| VLadGr a răspuns:

Sims 1, 2, 3 second life (asta e slabut rau) blood rein (destul de sadic)
spore(pentru orice varsta si sex)

| LifeFail a răspuns:

Eu am jucat mai demult stardoll, e destul de dragut, ai o camera dar daca devii superstar poti sa ai toata casa, iti cumperi haine si accesorii, imbraci tot felul de vedete, vizitezi alti prieteni etc.
Sper ca ti-am fost de foloshappy

| JustMe_2928 a răspuns:

IMVU trebuie donwloadat dar e super
intri pe site iti faci cont si il donwloadezii

| OnlyGirl a răspuns:

Incearca stardoll e cel mai super joc daca ai nevoie de ajutor baga-ti id-ul meu:ioana_mica_n@yahoo.com

sper ca te-am ajutatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai completa colectie de jocuri pentru fetite si baieti
http://www.topcadouri.ro/jocuri-pentru-copii.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miss bimbo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miss bimbo

| Lariiiiiiii a răspuns:

Ok stiu mall world

| Алина a răspuns:

Stardoll.com

| OanaClaudiaDraguta a răspuns:

Stardoll, este un joc destul de frumi!
happy