| Izadora a întrebat:

Ce linkuri de jocuri pentru fete stiti de decorat case, de facut curatenie sau ceva jocuri?
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna :) eu mi-am facut cont pe site-ul asta www.girlsgogames.com e un site cu jocuri pentru fete jocuri de ( gatit, dress-up, barbie, animale, curatenie, tot ce vrei ) iti trim un msj privat cu numele contului meu de acolo;) fa-ti si tu unul.

| Pinky_4803 a răspuns:

Www.girlsense.com e mortal :) ( poti machia, creea haine, juca jocuri foarte multe)

sau www.oyunlar1.com e si acesta un site cu mii de jocuri...

merit fundita sa stii :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stardoll, farmerama

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai girls sense:
www.girlsesnse.com
Mie imi place:P