| kkourtney a întrebat:

Ce lucru vi se pare esential la o fata? (din punct de vedere fizic)

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa va intereseze daca e ingrijira, nu curu si tatele
degeaba are tate mari si cur bombat daca pute oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

Cel mai bun raspuns!

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mie imi place curu si tatele mari.
Tie?

| MaStErShOt a răspuns:

Tzatzele, fundu'...laughing)

| dragos9234 a răspuns:

Pai fizicul....adica sa arate bine, sa nu aibe burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statura medie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii, imagineaza-ti o fata fara sani.
Mai bine nu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatzza 95%

| crissa20 a răspuns:

Fata, sanii, fundul, felul in care se imbraca, felul in care arta, se machiaza, miroase si vorbeste:*

| Justrollin a răspuns:

Sa aiba tatele si curu mare si sa-i pun punga-n cap cand ies cu ea afara

| erasier a răspuns:

Zambetul si sufletul acum depinde sunt unii care se uita la picioare fund, unii la ce au ele in cap adica inteligenta, eu consider ca pentru. mine zambetul inteligenta dar mai ales sufletul sunt cele mai bune calitati la oricine indiferent de sexwinking

| Acasel a răspuns:

Chipul,dupa mine! Daca ai fund sau tatze frumoase.si esti urata, degeaba mai le ai. Poti sa Dai In Orice Fund, tot aia e, tot la fel simtii, dar la chip/fata e altcevatongue

| sUperCoLL a răspuns:

Curu si tatele mari