| anonim_4396 a întrebat:

Ce machiaj/vestimentaţie/sprâncene/coafură sau orice altceva ar trebui să adopte o fată petntru a da senzaţia că are faţa mai mică? fundă

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Pff destul de dificil. vestimentatia nu prea conteaza, in machiaj exista o technica de aplicare a blushului si pudrei bronzante numita "contouring" care ajuta la redifinirea fortei fetei, coafura te mai ajuta si accesoriile din jurul fetei, cercei si lantisoarele.
Dar ce te deranjeaza, lungimea sau latimea? sau in general toata fata ti se pare mare?