| Prigat10 a întrebat:

Ce marca de ceara de par imi recomandati? Care ar fi mai buna? Sau cu ce l-asi putea inlocui(dupa ce ma imi indrept parul cu placa)in afara de gel? Si ce spuneti despre Balsamult pentru intreptare? Are aproximativ aceleasi rezultate ca si placa de par? Pot sa le folosesc pe amandoua(si balsamul si placa)? Mersihappy

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Balsamul chiar ajuta.adica mie una chia imi e folositor big grin

Si ceara de par...frate`miu foloseste una de la Londa (Londa Trend Max) si e multumit de ea. Incearca si tu. laughing :d

1 răspuns:
| k0ryna98 a răspuns:

Sau daca nu o poti folosi pe cea de la gliss de la schwarzkopf