| AlinElle89 a întrebat:

Ce masca de par folositi(cunoasteti) pentru a avea parul drept. Eu il am putin ondulat si mi l-as dori drept.

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

Masti de par bune au cei de la Kalos: pe baza de lapte, placenta...etc. Fiecare are o intrebuintare. Cauta-le.

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Mastile pentru indreptare nu sunt bune, am folosit si sunsilk mov si nivea indreptare fara placa si nu sunt bune, tot placa e sfanta

| annda a răspuns:

Sunsilk big grin

| Swany a răspuns:

Eu folosesc plancenta si sunsilk mov.am observat ca se indreapta cu timpul. dar nu mult.totusi :d placa il indreapta cel mai bine. dar il si arde straight face.
Sau pur si simplu lasati-l asa.am o prietena care are parul drept. fara placa si fara alte tratamente.si il doreste ondulat.
Tu alegi.
Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa.este mult mai placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o masca nu este buna am incercath`pana acum toth`felul de mastii dar faraefect...sad toth`placa e cea mai buna eu folosesc placa de 4 ani si nu pot renuntsa la ea...

| DeeDee_1261 a răspuns:

Dar mastile nu te ajuta cu nimic daca nu folosesti si placa...Degiama cumperi masti si toate chestiile...Si eu am parul ondulat si folosesc o solutie pentru par drept dar dupa aia imi fac parul cu placa.winking