| Bojthe a întrebat:

Ce mi s-ar potrivi la banchet sunt miniona pentru tinuta completa fundoi ( banchetul de a8a)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Static a răspuns:

Pai, daca esti miniona, adica nici prea inalta dar nici prea scunda, decat putin, ti s-ar potrivi aproape orice rochie, aproape! Uite aici una care se potriveste de minune, in general cele cu bretele sau fara maid degraba, si in special cele bombat jos pricepi. Dar img asta nu e bombata jos;). http://www.google.ro/......tp?/imgres dar am o poza cu mai multe rochii in ea, si este si una bombata cum spuneam eu, uite-o. >>>
http://www.google.ro/......tp?/imgres
prima pe rozaliul acela din partea t-a stanga sau cea de a 3-ea de jos, cea bej parca. Oricum toate rochiile acelea fara bretele te avantajeaza, dar dcaa esti mult mai scunda i-ati o rochie lunga;). Pana jos. fundita? :D

| bogdanworld a răspuns:

Iti recomand www.Fashion-Star.ro a pozat si Bianca Dragusanu

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

2. Imbraca-te cu haine care iti vin bine
3. Alege imbracaminte cu linii verticale
4. Alege imbracamintea in forma V
5. Poarta tocuri inalte
Este cel mai simplu mod de a creste in inaltime.
6. Evita gentile de marimi mari
Stai departe de ele, pentru ca aceste genti te fac sa pari si mai mica.
7. Nu purta fuste mini
Nu purta fuste mini sau rochii mini. Desi mini-urile vin de minune femeilor cu picioarele lungi si subtiri, nu au acelasi efect si pe femeile mici de inaltime. Picioarele ei par si mai scurte.
8. Nu purta curele
9. Poarta pantaloni drepti

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Ahh scuze
1.Imbraca-te intr-o singura culoare
subtiaza, asa ca incearca negru verde inchis sau mov.