| anonim_4396 a întrebat:

Ce model de rochie credeti ca mi s-ar potrivi daca ma duc la o nunta la vara? (descrieti, eventual si o poza) Deci am in jur de 1, 67m 50kg, picioare lungi si sanii nu prea mari.

3 răspunsuri:
| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Iti recomand cateva modele pe www.dyfashion.ro Spor in a gasi ceea ce iti place!

| alexandracoroi a răspuns:

Buna! Pentru la vara evident ceva aerat si eventual o rochita medie cu flori. nu stiu cat te ajuta, dar vezi aici. http://www.rochii-de-vara.com/gallery-category/rochii/