| alepatry a întrebat:

Ce modele, top modele, super modele stiti? dati-mi mai multe nume, care sunt preferatele voastre, multumesc mult, dau fundita la cele mai multe

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Şi mai vechi şi mai noi-Naomi Campbell, Kate Moss, Heidi Klum, Giselle Bundchen, Doutzen Kroes, Adriana Sklenarikova, Laetitia Casta, Linda Evangelista, Helena Christensen, Christy Turlington, Cindy Crawford, Adriana Lima, Eva Herzigova, Carla Bruni, Frederique van der Wal, Nadja Auermann, Tyra Banks, Claudia Schiffer, Yasmeen Ghauri, Paulina Porizkova, Stephanie Seymour, Yasmin Le Bon, Tatjana Patitz, Elle MacPherson, Christie Brinkley, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Marissa Miller, Bar Rafaeli

| kitty947 a răspuns:

Candice Swanepoel-e model la Victoria`s Secrets si arata super love struck

| lays a răspuns:

Preferata mea e Agyness Dean! imi mai plac si Giselle bundchen, petra nemcova, kate moss si jessica stam