| HappyCandy a întrebat:

Ce nota ati da blogului meu si ceva observatii dar sincer. Despre ce as mai putea scrie? funda
http://frumusete-beauty.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Imi place. ai putea lucra la design mai mult, sa scrii despre tendinte in moda, sau mai stiu eu, din reviste ceva, pentru piele par, sfaturi, in rest e foarte ok, m-a interesant dieta balerina :) eu tot am blog. www.sstardust.blogspot.com iti dau nota 7.5

4 răspunsuri:
| HappyCandy explică:

@aurora mi-ai dat folow si dupa ce ti-am dat funda ai sters blogul meu din cele pe care le urmareasti inseamna ca chiar nu ti-a plaut blogul.

| auroraa a răspuns:

Ti-am dat follow pentru ca chiar mi-a placut

| AnnePlatt a răspuns:

Pai ai mai putea lucra la imagini, cei care iti urmaresc blogul vor originalitate uite un site cu imagini mai speciale:http://weheartit.com/? page=36 c
Despre ce ai mai putea scrie: Rubrica cu actor/actrita saptamanii si in aceasta rubrica ai putea critica/aprecia stilul, ai putea scrie zodiacul zilinic.
Sper ca te-am ajutat Bye!

| AnnePlatt a răspuns:

Nota: 9