| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre pantofii cu catarama http://bit.ly/eiWDng?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Avantajul este nelegarea sireturilor si comoditatea inchiderii unei catarame. O problema ar putea fi pantalonii care se pot agata in catarama, in rest mi se par comozi si relaxanti.

7 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Sincer?

sunt naspa raulaughing
acum pe bune cum o zis si bhuuubhuuuruzaaa sunt de tocilar

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Naspha
De tocilaribig grin

| Bianqita a răspuns:

Daca ii vezi asa, arata aiurea, dar daca o fata ar purta asa ceva, pentru ca stiu ca sunt si pentru fete, asortati corect arata bine. Exemplu:Miley Cyrus.Am vazut-o purtand asa ceva.

| AikkoxD a răspuns:

Urâţiiii!

1. Partea buna e ca e mult mai comod sa inchei o catarama decat sa stai la legi la sireturi.
2. Partea rea e ca sunt urati, estetic, iar pantalonii/dressurile se pot agata in cataramele alea. Si in plus, numai tocilarii poarta asa ceva. Sorry.

| adri16 a răspuns:

Sunt oribili, cine ar purta asa ceva

| Adiinna a răspuns:

Naspaa

| ingerash99 a răspuns:

Sunt in regula na ce sa spun