| Kisses a întrebat:

Ce părere aveți despre vopseaua henna? Tine mult culoarea? Și chiar este naturala?

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nu poate fi naturala pentru ca e vopsea, nu are rost sa te vopsesti, o sa-ti strici culoarea parului. O sa-ti para rau mai tarziu!

| Tinna666 a răspuns:

Sora mea s-a facut cu henna si eu nu am fost asa incantata de rezultate...parul nu arata deloc bine
O verisoara care naturala este blond caramel si-a luat henna culoarea blond si a iesit portocaliu morcoveata laughing si dupa ce te faci cu henna nu ai voie da bagi vopsea chimica in par happy
Daca totusi te hotarasti, incearca o vopsea comandata de pe net, nu ce se gaseste la plafar ca alea chiar nu sunt bune de nimic laughing
Hai sa iti spun si de bine, o matusa se face cu henna neagra si e multumita happy
A da, sora mea se facuse cu negru combinar cu aramiu happy

| consilierultau001 a răspuns:

Da este naturala dintr-o planta "roscata". tine foarte mult. matusa mea foloseste henna si este foarte multumita.