| PinkSugar a întrebat:

Ce parere aveti cum sta mai bine unei fete cu parul lung sau scurt(bob)?

Răspuns Câştigător
| Ladyd10 a răspuns:

Parerea mea este ca unei fete ii sta mai bine cu parul lung.mie mi pana la umeri si ma chinuiesc sa il cresc... funda? plsss...ca nnu am primit nici una pana acum

| adiina11 a răspuns (pentru Ladyd10):

Am aceeasi parere happy

16 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu sunt tunsa bob si imi place foarte mult. Depinde de fiecare, poate sunt fete carora le sta oribil cu par scurt sau groaznic cu par lung, depinde de trasaturile fetei, forma fetei.

| Ramonaaaa a răspuns:

Mmmm.depinde de forma feţei,de trăsături.În general, fetelor le stă mai bine cu părul lung pentru că le face să arate feminine, frumoase.Bineînţeles,există şi excepţii cărora le stă de o mie de ori mai bine cu părul tuns bob.

| DakotaRoyse a răspuns:

Mai bine lung, dar dacă bobul se potriveşte cu faţa, e ok şi aşa big grin

| DaReZon a răspuns:

Eu prefer la o fata sa fie lung happy

| RebecaBaa a răspuns:

Depinde numai de trasaturile fetei big grin Unor fete le sta oribil cu parul lung, iar unora exact invers.

| DaNaDoT a răspuns:

Eu acum sunt tunsa bob. Imi place mult parul lung, dar imi e greu sa il las. laughing Fiecare e frumos in stilul lui. Mi se pare ca parul lung e feminin, iar cel bob mai baietos, rebel.

| filaret03 a răspuns:

Depinde de forma fetei...

| didik15 a răspuns:

Depinde de forma fetei, de caracterul si gustul fiecarei fete

| ionutzu94 a răspuns:

Pai depinde de fata big grin mie unu imi plac amandoua :X freze... atata timp sa fie ingrijit dar... pentru mine conteaza mai mult sufletul.

| alin334 a răspuns:

Uhh,lung,mie imi plac fetele mai feminine :p

| DeeaDelirata a răspuns:

La fetele slabe le-ar sta bine cu par lung, iar la grasane cu scurt. Oricum nu conteaza cum le sta grasanelor ca tot urate is.Iar la slabe le sta si cu bob.-? Deci: huooo grasanele!rolling on the floor

| otilikapostolik a răspuns (pentru DeeaDelirata):

Dar tu nu poti sa stai fara sa judeci pe alti? Ce tu esti perfect? sa stii ca sunt oameni care au probleme cu glanda de asta is grasi daca nu stiai! Si sa stii ca asta nu e de ras, e o problema pe viata!

| IsJustMe007 a răspuns:

Depinde de forma fetei...de ex eu l-am avut f lung si nu-mi statea bine si l-am tuns bob si imi sta super!big grinhappy

| Andrewtz a răspuns:

Luuung

| pauldeva a răspuns:

Parul lung