| jan33tt a întrebat:

Ce parere aveti de cartea "slabire rapida si mentinerea greutatii"de flavia deck? v a ajutat? si daca da, pueti sa mi spuneti daca v ati ingrasat dupa?

Răspuns Câştigător
| Jenniffer a răspuns:

Nu stiu cartea dar stiu ca medicamentele infometarea si injectiile, atat si alte lucruri care iti garanteaza ca vei slabi nu sunt bune si nici sanatoase... daca in carte nu e vorba de asa ceva atunci nu cre ca vei avea probleme in a slabi daca ai ambitie, mananci sanatos si respecti regulile de nutritie. happy