| AnDutZzA020 a întrebat:

Ce parere aveti de corectorul asta? https://www.google.ro/......ps?/search

8 răspunsuri:
| DeutzZa96 a răspuns:

Din pacate nu este prea bun. L`am avut si eu. Nu acopera mai deloc. Acum, ramane la latitudinea ta :*

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Al-am avut si eu! Din păcate are o acoperire nici minima. Cearcanele mele au început la planga crying : nu acoperă aproape deloc, nimic. Totuși am o prietena care l-a fol si i-a plăcut cât de cât... Eu ii zic NU, dar alegerea e a tawinking Pot sa îți recomand batonul Corector de la EyesLipsFace big grin E o minune, iar prețul este WOOOOW! straight face Extrem de mic! Nu glumesc! Te pupacit! Daca te-am ajutat poți sa-mi dai o Fundita? big grin

| AnDutZzA020 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Imi poti da un link cu o poza?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Caută pe Google : 25 baton corector jpg. (Asa simplu fara semne/liniute) Sunt primele, identice. Pur si simplu caută, apoi apesi la secțiunea cu imagini. Oh... Un minus? Cantitatea e cam mică, dar fiind dens, îți ajunge mult timp.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Caută pe Google: 25 baton corector jpg. E prima imagine. Ai găsit?

| AmanoYuno a răspuns:

Cred ca e mai bine sa iti ei unul crema

| biancaaaaaaa56 a răspuns:

Ooo a avut mama e tere bun. se aplica prima zi dupa baie iar apoi cand vrei... funda?