| Iulia_5025 a întrebat:

Ce parere aveti de epilatul pubian? Va epilati sau nu? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| G a răspuns:

Logic. laughing cu lama, ca e sensibila zona si nu m-as baga cu mijloace mai "dure" pe acolo. laughing

| rosto a răspuns:

Da, normal laughing ma face sora-mea acasa cu ceara calda happy ea e calaul meu tongue

| Anileda a răspuns:

Da, ceara.

| Cretaker a răspuns:

Cu cutitul de vanatoare.

*lacrimi barbatesti*

| Bii26 a răspuns:

Eu nu m-am epilat.
Cum zice si @Butterfly; x
vrei s ne creasca padure.
Ei bine...eu nici cu ceara nici cu aparatul.As prefera cu lama.Asa ma epilez si la axile si pe picioare.
Fetelor, daca nu apareau epilatul cu ceara si aparatele cu ce va epilati? deci...

Bafta

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Da...cu aparatu:X.

| nighter a răspuns:

Crema, cel mai simplu tongue

| MrDemonitzxa a răspuns:

Da. Cu ce aparat ai la indemana rolling on the floorbatting eyelashes