| Dalia5didi a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care nu se macheaza deloc si au 18 ani (eu) laughing)

21 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Frumos,sunt satul de pustoaice impodobite mai rau ca pomu de craciun(ca veni vorba, al meu inca e impodobit:S grrr ) Deci ramai naturala e ma bine

| BiuL a răspuns:

O parere buna, sunt naturale si cu incredere in ele

| 愛日本 a răspuns:

Daca esti frumoasa si nu ai nevoie de ceva retusari e ok, e fata ta faci ce vrei cu ea laughing Nu am nicio parere.

| Doub a răspuns:

Nici eu nu ma machiez deloclaughing. Nu am nevoielaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns:

Call me laughing)

| Dalia5didi explică (pentru Eduard619):

rolling on the floor))

| Dalia5didi explică (pentru Eduard619):

Pai va multumesc laughing dar in loc de machiaj eu am o tona de pistrui laughing

| Eduard619 a răspuns (pentru Dalia5didi):

Sunt de aceiasi varsta cu tine de ce imi zici va multumesc rolling on the floor?

| Dalia5didi explică (pentru Eduard619):

In fine voiam sa va scriu tuturor multumesc dar se pare ca ti-am scris doar tie laughing)) DAR VA MULTUMESC SI TIE rolling on the floor))

| Eduard619 a răspuns (pentru Dalia5didi):

Imi place genul tau rolling on the floor)))

| Dalia5didi explică (pentru Eduard619):

laughing) merci si mie imi place poza ta rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte buna. Mai bine naturala decat cu o tona de machiaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine faci, oricum prostiile alea strica tenul. daca ar avea 2 neuroni majoritatea fetelor din ziua de azi nu s-ar machia de la 15 ani, la 30 dupa se plang ca arata ca bunica, de fapt, bunica ar arata mai bine

| Syndre a răspuns:

E okay, multe arată foarte bine și fără machiaj. Deși mi se pare puțin ciudat când văd pe cineva la un eveniment formal, gen o nuntă, fără machiaj dar e mai bine decât să văd pe cineva la 12 ziua cu o tonă de machiaj.

| maria14142 a răspuns:

Felicitari! tot asa

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

O părere foarte bună. E mai bine să araţi naturală decat sa ai 2 kg de glet pe faţă. Continuă tot aşa!

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Daca esti frumoasa de la natura pai machiajul poti sa nu-l folosesti parerea despre tine va fi buna, esti naturala.

| Den30 a răspuns:

Inseamna ca esti naturala, iar cand o sa fii batrana o sa ai o fata mai frumoasa decat a multor fete care se machiaza.

| boby28 a răspuns:

O parere buna...