| Diadiii a întrebat:

Ce parere aveti de firmele Avon, Lady's si oriflame? Mie personal mi se pare Lady's cu mult peste avon si orflame...Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| lovedoggy a răspuns:

Personal nu am incercat Lady's, dar am auzic ca e bun. Mie nu imi prea place Avon insa Oriflame mi se pare bun. Poti incerca si Golden Rose, LifeCare >http://www.life-care.com/......fault.aspx etc. funda?

4 răspunsuri:
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Nu toate pot provoca cancer!
Asculta parerea unui doctor!
Cele mai bune sunt cele de la LifeCare.

| callie2 a răspuns:

Personal cred ca Lady's sunt sub Oriflame Si Avon. Oricum niciuna dintre firme nu e prea stralucite

| earnmoney a răspuns:

Lady`s si Avon au produse ieftine dar slabe calitativ ( nu toate ). Oriflame are produse mai scumpe, dar majoritatea sunt mai bune.

| Diadiii explică:

Eu de exemplu cumparam de la avon si oriflame pana am descoperit lady's. Sunt o persoana foarte pretentioasa la cosmetice si mai ales parfumuri, dar lady's chiar m-a multumit fata de avon sau oriflame care in catalog iti alegi o culoare la luciuri sau rujuri, si cand iti vine te minunezi cand vezi ca e cu totul alta culoare....Sa nu mai zic si de alte produse. Oricum avonu are produse poloneze iar lady's nemtesti, deci clar mult mai bune iar preturile sunt pentru buzunarele tuturor.