| LastNight1324235436 a întrebat:

Ce parere aveti de fondul de ten LUXE?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! l-am cumparat si eu o data si mi s-a parut destul de ok, avea o textura faina, nu era uleios si rezista destul de mult, dar asta depinde de ten.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

E foarte bun.Te sfatuiesc sa il alegi pe cel cu efect iluminator, fiindca cel normal pare destul de fals cand il aplici pe ten.In rest e bun, acopera bine, nu e uleios si rezista mult.In general produsele LUXE sunt de calitate;) poate te ajuta si acest review http://www.letsbegorgeous.com/2012/10/review-fond-de-ten-avon-luxe.html

| Lè_Adde_1992 a răspuns:

La fel ca celelalte. Mama mea l-a cumparat si e la fel.