| jasmina_4915 a întrebat:

Ce parere aveti de fondul de ten Sephora? Vreau sa-mi iau un fond de ten pentru perioada verii si nu stiu de care. Am un ten mixt, vreau sa acopere perfect si sa nu curga avand in vedere ca vine caldura.

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Am incercat si eu fondul de ten de la sephora e bun dar numai ca nu rezista foarte mult pe fata adica gen vreo 3 max 4 ore (asta e doar parerea mea)eu til recomand pe cel de la vichy este foarte bun maia les pentru vara iti protejeaza tenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la L'oreal eu recomand Accord Parfait Roll'on. Tenul nu transpira cu el dar acoperirea nu este una foarte mare, e un fond de ten natural.