| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Ce parere aveti de gelurile "Sina"? Dar de cele "Cupio" sau "Base One"?
Am folosit Sina iar dupa 10 minute unghia cade

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cupio sunt foarte bune, cam toate manichiuristele mai profi le folosesc. Si base one am mai vazut unde mi-am facut unghiile și mi-au ținut ok

| dmz123 a răspuns:

Nu am folosit Sina dar produsele de la cupio sunt foarte bune. chiar si dupa 10 zile de stat la mare, cu mainile in apa, oja a rezistat perfect si cred ca daca unghiile nu ar creste sa fie nevoie sa le tai ar mai rezista inca 2 saptamani lejer.