| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti de nuanta asta de vopsea? E saten sau roscat? Vreau sa ma fac asa,am ochii caprui inchis si sunt bruneta.ah, si am pielea foarte alba.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| SandraPhantomhive a răspuns:

Culoarea se numeste "ginger". Ti-ar sta bine, dar totusi ti-as recomanda o nuanta putin mai roscata.

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este culoare roscat portocaliu, le sta bine fetelor cu ten deschis si ochi verzi sau caprui inchis.

| Eve_5601 a răspuns:

Este destul de placuta culoarea si se potrivesc fetelor cu tenul deschis, nu extrem de deschis. Daca te incadrezi in categoria cu tenul foarte deschis la culoare te sfatuiesc sa incerci o nuanta putin mai inchisa ca cea din imagine:*.