| BiuL a întrebat:

Ce parere aveti de parul in 2 nuante?
Ma gandeam sa imi fac parul 2 tone ca in poza aceasa http://www.thisislandlife.com/......100964.jpg si vreau sa intreb si-a facut cineva parul asa? cum si cum a iesit? Ce parere aveti de acest hairstyling, va place, v-ati face?

Răspuns Câştigător
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna BiuL este super cool, dar sa stii ca in poza aia nu se vede foarte bine diferenta, deci ar fi bine ca partea de jos sa fie mai deschisa in spre blond, cred ca ar fi dragut mie imi place si mi-am facut si mi-a stat bine deci succes

4 răspunsuri:
| BiuL explică:

Multumesc fetelor :d eu am parul saten mediu, nu l-as vopsi decat jos, blond probabil cu 2 nuante mai deschis.
Eu mi l-as face asa problema e ca mami tot spune ca arata urat si m-a facut sa ma cam razgandesc laughing de aceea am vrut sa aud si alte pareri

| WolfGirl a răspuns:

Ar arata bine si desigur ca poti amesteca si alte nuante ca sa iasa ceva mai diferit.

| Elena_3253 a răspuns:

Buna,conteaza de forma fetei si culoare tenului tau.Nu orce culoare se potriveste unei persoane, ex:http://www.divahair.ro/......enului_tau

| Shikito a răspuns:

Ar fi frumos, dar nuanta de blond sa fie putin mai deschisa ca sa se vada diferentabatting eyelashes >big grin