| Dumitrescu_Andreea_2000 a întrebat:

Ce parere aveti de serviciilee salonului coco studio din Ploiesti? Ce va place si ce nu? Si ce ate saloane din Ploiesti imi recomandati si de ce?

Ofer

1 răspuns:
| AlessandraMiha a răspuns:

Buna!
Pai stiu de la verisoara mea ca e cam de 3 stele, asa...Nu e chiar cel mai bun, dar este convenabil.
Pai am inteles ca salonul Kromina este foarte bun, dar si mai scump. Ti-l recomand pentru ca, bineinteles ce este mai scump este si mai de calitate, si pentru ca stilistii sunt mai profesionisti. Uite aici site-ul unde il poti gasi: http://www.cadoulmov.ro/......-by-vanda/
Mult succes, sper ca te-am putut ajuta:)