| Asdfasdefta a întrebat:

Ce parere aveti de tenisii cu talpa inalta?(sau talpa dubla, nu stiu exact cum se spune ) Sunt ceva gen : http://fbrothers.files.wordpress.com/......nalta1.jpg

Mi-as lua unii asa doar ca mai colorati putin, pentru ca sunt scunda si vreau sa par putin mai inalta. Cat despre aspectul lor nu stiu ce sa zic, prietena mea spune ca sunt urati. As vrea sa stiu parerea voastra.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa zic si eu ca prietenata ca sunt urati, oribili...dar daca tie iti plac...

| BiuL a răspuns:

Mie nu imi plac, cred ca sunt si incomozi. Mai bine toc, sau platforme, exista si pantofi mai casual cu platforme.

evenso
| evenso a răspuns:

Arata ciudat, ori iti cumperi tenisi "normali", ori iti cumperi o pereche de pantofi cu tocuri mai bine.

| Azazea a răspuns:

Sunt urati scuze ^^

| Chøço a răspuns:

Arata cam... ciudat! Sincer, adica, ori iti iei niste tenisi normali sau niste pantofi cu toc. big grin

| mosu8 a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si am 1, 80.Nu am nimic impotriva fetelor scunde si nici tu nu ar trebui sa ai. Daca tu stii ca esti frumoasa atunci nu te lasa dusa de vorbele altora.Parerea mea este ca papucii sunt foarte urati laughing.