| ayacata a întrebat:

Ce parere aveti depsre unghiile albe?(in totalitatea) Si ce culoare de oja preferati?

8 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Mie personal nu`mi plac unghiile albe in totalitate ci mai mult french.
Cat despre oja, imi place rozul de diferite nuante, negru, rosu, albastru deschis, visiniu love struck auriu cu mult sclipici, sau oja transparenta simpla sau cu sclipici, inimioare, stelute si altele.

| alice_5598 a răspuns:

Mie imi plac unghiile albe.Si cele negre.albastre.rosii.visinii.si french, dar cu alta culoare in afara de alb.Cu negru si rosu arata foarte binebatting eyelashes

| laara a răspuns:

Mie mi se pare super tare toata unghia alba mat love struck imi schimb nu mi place french 8-) ...imi place mult albastru si negru. depinde si de imbracaminte

| danaalexa a răspuns:

Dragute daca esti bronzat.eu prefer roz si manichiura frantuzeasca

| JustMusic a răspuns:

Mie nu-mi place toata unghia alba imi place negru albastru galben roz mov rosu imi plac unghiile atat simple cat si cu model fie cu doua culori fie cu stikere pentru unghi sie cu model facut cu oja

| oannah a răspuns:

Preferul roshulbig grin. sunt ok unghiile albe, asta daca te referi la manichiura frantuzeascahappy. daca e vorba de alb mat, atunci nu imi placetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par ok la unele costumatii(in rest nu sunt chiar pe gustul meu), dar mai mult imi place manichiura frantuzeasca. Mie imi plac ojele in nuante naturale, in genul astora: http://www.mobilenailsuk.co.uk/mobile%20manicure.jpg
http://amelie.ro/wp-content/uploads/2009/03/nail_polish_drop1.jpg.

| Rallu a răspuns:

Poi nu`mi place toata unghia alba, albul merge la manichiura frantuzeasca. eu am aproape toate culorile de oja...prefer: negru, gri, roz, albastru, etc.