| Smilee4Mee a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta placa de par?:D http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:17

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai are invelisul din ceramica ceea ce este foarte bine pentru par pentru ca asa nu ti se arde parul eu zic ca e ok dar iti recomand placile de par de la Braun eu am si sunt foarte mutumita de eakissmai ales ca sunt cam la acelasi` pretkiss succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy este o placa buna intr-adevar:X dar incearca Philips sau Braun...winking chiar daca Remington sunt cunoscute nu sunt cine stie ceoh go on eu am un Philips care e ft ft bun:Xlove struck daca te interesseaza modelul scrie aicioh go on iti voi arata link! e ieftinaoh go on 100 de lei dar este foarte buna:X

| Smilee4Mee explică:

Multumesc:*