| Astana a întrebat:

Ce parere aveti despre acest ceas?

http://www.sports-and-fashion.ro/cumpara/breo-roam-neon- pink-578110

Isi merita banii? Poate fi purtat la o tinuta sport/casual? Cine ar cumpara?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Are o colega de-a mea e ff dragut si rezista la apa. merge si la tinuta sport si la casual dar la casual ar fi mai frumos pe alb sau negru big grin

23 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Mie nu-mi place.

| unknown a răspuns:

In primul rand e un ceas si e aiurea sa iti asortezi ceasul cu hainele, eu stiam ca iti iei un ceas cand vrei sa stii ora si in al doilea rand nu isi merita deloc banii gasesti pe la toate magazinele cu 1 leu

| Gentiana a răspuns:

Sincer, sa nu te superi, dar nu as cumpara porcaria asta.Costa 40 RON si nu merita.Pare un amarat de ceas de 1 leu care ti-a picat in punga de pufuleti cu surprize.Crede-ma nu il cumapra!

| MerisorulDulce a răspuns:

Pentru mine, 400 de mii, nu sunt multi. Merita toti banii. Am si eu. E suuper. Il ador

| MerisorulDulce a răspuns:

Am si eu. Isi merita toti banii. In plus, e si fffff ieftin. Il ador.

| unbaiat a răspuns:

Ma faci sa-mi dezvelesc gingiile.asta e ceas? Din astea gaseste nepotul meu in pufuletii cu surprize.Raport calitate /pret banuiesc ca este ok...

| EuAli a răspuns:

Asta e ceas? Seamana cu porcariile alea din punga cu pufuleti cu surprize.Acest ceas e un cac*t de maxim 5 lei, prin oras sau la tarabe.Ma gandesc ca raport/pret e bun.

| just4you a răspuns:

Sincer vorbind, nu e prea dragut. Unui coleg i-a cazut unul identic la pufuleti(really), doar ca mov.Mai bine ia-ti 40 de pungi de pufuleti si ai sansa sa castigi 10 de alea.Nu merita banii, dar fiecare cu parerea lui...

| Astana explică:

L-am primit cadou, nu l-am cumparat happy. E purtat si de vedete, dupa cum am citit pe net (+poze), insa nu realizez de ce este atat de popular. 40 RON este pe site-ul asta. Am gasit pe altul cu 100 RON.

| Astana explică:

Bun raspuns, cel referitor la UGG si noile tendinte. Se gasesc si pantaloni GUCCI (fake-uri, la fel si "ceasurile din punga de pufuleti) prin magazine gen "preturi mici", ce relevanta are ideea aceasta? THIS IS BREO! Poate nu e prea sofisticat si good looking pentru cei mai multi dintre noi, dar cel original isi respecta functiile, are o estetica diferita, este rezistent (la apa). Eu intrebam de ce ar alege cineva acest ceas, in locul altora, pentru un cadou sau chiar pentru o achizitie proprie.

| timioros a răspuns:

Este o tampemie de ceas.bine spune AnutzTpu. ala il gasesti la 5 lei in oras.sau iti poate pica in pufuleti rolling on the floor

| illegal07 a răspuns:

E fain isi merita bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar este BREO, e chiar ceas. Vezi www.breo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simpatic si de buna calitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce kakt de ceas e ala? zica e aparat de luat tensiunea naspa rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am primit in pufuleti =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita! Eu am un breo negru de vreo 9 luni marimea m, sta fix p mana am intrat cu el in apa la mare n-are nicio problema, merge de rupe. bratara e ft elastica, sa mai zic si ca l-am scapat de 2 ori urat pe jos si na avut nimic. l-am cumpart mai scump ca nu stiam de saitul ala da numi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi daca intrebai acum 4 ani de UGG iti radeau toti cei de mai jos in nas; acum poarta toti.
tendinta in ceasuri este sa ai diferite modele, culori si sa poti sa le asortezi mai ales la tinutele de zi; diferenta dintre ceasul asta si cele din pufuleti este exact diferenta dintre un rolex adevarat si unul contrafacut, asta e original, cu cauciuc adevarat, cu turmalina iar cele "din pufuletzi" sunt stifturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M.eu zic sa nu te mai dai mare, ca o faci ca proasta, eu nu cred ca merita.parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dne ce ceas de ****laughing parca e un prezervativ legat la capete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Time has come. For Breo. Nothing but a British product.To rise and shine. Let's get punctual laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, asta e absolut deosebit: http://www.sports-and-fashion.ro/cumpara/ceas-breo-peaches-white-390778!

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Fooarte draguthappy.