| Deea_4962 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest fond de ten http://www.comandaproduseavon.com/images/anew_fond_de_te n_antirid.jpg?

3 răspunsuri:
| criss84 a răspuns:

Foloseste acest produs doar daca te confrunti cu ridurilehappy in acest caz evita fondurile de ten oil-free deoarece usuca si mai rau tenul si astfel ridurile se vor accentuahappy

| Lime a răspuns:

Din pacate nu stiu sa iti zic exact sad dar cred ca o fi bun thinking

| Euu_5054 a răspuns:

Te rog nu incerca AVON, o sa iti para rau... Cel mai bun este de la Seventeen, un fond de ten oil-free.nu incarca, acopera perfect, eu am cosuri f rosii si cand ma dau cu el parca mi s-au vindecat complet si nu e nici scump, nu am gasit poza, e mic, dragut scrie oil -free si extra-lasting... o sa gasesti, e super.