| D A R i U t S s A a răspuns:

Dand la o parte aspectul, trebuie sa te gandesti ca sunt si ei la fel ca noi, oameni pur si simplu niste suflete.
Ei chiar daca sunt asa nu trebuie marginalizati, acum depinde si de oameni, oamenii din ziua de azi sunt foarte rai pot spune si acesti oameni sunt tratati uneori neadecvat.big grin
Parerea mea personala e ca nu trebuie marginalizati fata de alte persoane, poate cine stie, acneea aia poate disparea.

Cu dragbig grinaria

8 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

WHAT THE FUCK! nu credeam ca exista asa ceva.

| T30D0RA a răspuns:

Vaiiii! Mai bine nu ma uitam!

| elena_6631 a răspuns:

Si eu care ma plangeam ca nu stiu ce sa ma fac cu cosurile
oameni astia au acnee adevarata si asta e boala, nu simpla acnee cu care ne confruntam toti

| manuelaaa a răspuns:

Acesti oameni sunt intr-adevar urati, dar cu totii avem defecte, si dac lor le-a fost dat sa arate asa, nu trebuie sa ii desconsidaram sau sa ii uram.Sincer,eu nu am astfel de probleme, si nici altele din punct de vedere fizic, dar oricum parerea mea ramane aceeasi : nu judeca omul dupa aparente.Eu cred ca acei oameni se roaga si merg la biserica si etc., pentru a scapa de acea acnee oribila, in schimb cei perfecti nu o fac pentru ca nu au de ce.Sa judecam asa, cine este cel bun din punct de vedere moral?

| catty443 a răspuns:

`ai de capu` meu straight face si eu care ma plangeam ca am cosuri;-s saracii :-s

| emi_8585 a răspuns:

Pfffffff...nu as vrea sa fiu in locul lor, dar sincer nu am nici o parere nu ii cunosc

| titza10 a răspuns:

Ii compatimesc pentru ca le este foarte greu.Se simt exteriorizati sunt sigura dar cu timpul si cu tratamentul corespunzator le va fi bine mersi.

| Aly_6046 a răspuns:

Daca are putyne cosuri e in regula pentru sunt semnele adolescentei