| Yoyo7949 a întrebat:

Ce parere aveti despre batonu de cosuri de la avon:X cel din gama clearskin?

3 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna,

Gama clearskin este destinata atata persoanelor tinere, la purbetate dar si persoanelor trecute de 20 de ani care inca au probleme cu cosurile, pentru ele am scos gama cu acid salicilic. Iti recomand acel baton doar pentru a trata cosurile si nu a il folosi pe post de fond de ten.
Daca esti din Bucuresti te astept duminica la Unirea la gogoasa infuriata la ora 14:00 sau 16:00 pentru un curs de make-up ca la carte.

http://www.avonbrosura.ro/gabrielasandica

| tequillaXd a răspuns:

Buna, sincer este foarte foarte bun. Ti le usuca repede chiar si o zgrietura o vindeca repede...

| Bosssuu a răspuns:

Buna, eu ti-l recomand pe cel de la oriflame Pure natural organic tree & rosemary. Batonul este jumatate verde care usuca foarte repede cosurile si jumatate bej, culoarea pielii ce sa aplica deasupra. Eu il am si sunt foarte multumita de el!