| Holocause a întrebat:

Ce parere aveti despre blugi astia :o3? Vreau sa stiu daca merita sa ii cumpar :D. http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| 6111992 a răspuns:

Buna sunt super adica asta este pararea mea gusturile nu se discuta mie una imi plac eu mi-as cumpara.

4 răspunsuri:
| pinkyred a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita sa-i cumperi deoarece au prea multe buzunare si nu cred ca avantazeaza pe cineva acei blugi

| Amelya02 a răspuns:

Urati, nu sunt in voga si n-au deloc feminitate!

| PufarinăPink a răspuns:

Da. cum vrei:*

| Holocause explică:

Au doar 2 buzunare happy Si de feminitate chiar nu imi pasa' ..adika am 16 ani si sunt mai mult cu tenesi si tricourile :]