| Maximax a întrebat:

Ce parere aveti despre "bratarile prieteniei"? De unde le cumparati?

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Alea se fac de prieteni. Cele care se vand nu sunt bratarile prieteniei chiar daca arata exact la fel.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie-mi plac mult, vara asta am făcut cu zecile, decât una singură am cumpărat odată și am dat-o cadou.
Uite câteva dintre operele mele :
http://mariucaa.deviantart.com/gallery/#/d425szw

| Minnie a răspuns:

Le fac

| bubbles02bbbb a răspuns:

Nu are rost să dai banii pe ele oh go on poți învăța să ți le faci tu singură happy e foarte distractiv, mai ales dacă o faci cu prietena tawinking așa vă faceți cadou una la cealaltă. :d

| girl12girl a răspuns:

Acestea nu se vand [bine se vand dar alea nu sunt bratari ale prieteniei]. se fac de mana si le poti darui unui prieten sau prietena]intra pe youtube acolo gasesti cum se fac.
sa stii ca trebuie sa imi dai funda.

| dalmma a răspuns:

Le fac eu big grin