| gik a întrebat:

Ce parere aveti despre bretelele pentru pantaloni? Dar despre cravata?
Mie imi plac mult aceste accesorii...

Răspuns Câştigător
| caramelitamia a răspuns:

Bretele. le ador :X am una verde neon, dar problema este ca nu prea le pot asorta numa la bluze negre uni, sau cu imprimeu in negru sau alb, sau mnoh. mai greu cu combianrea.
cat despre cravate. imi plac :X am desenat pe o carvata neagra cranii cu lac de uncgii pe rosu deschis si argintiu, a iesit super.
iar cravate din alea ''mai serioase '' nu'mi place sa port :-pe

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie mi se par ok... si eu purtam candva dar mi-am pierdut cravata si de atunci n'am mai purtat laughing

| caramelitamia a răspuns:

Chestia ii ca nu pot sa las mesaj sad, de unde as putea vedea bretelele tale?big grin

| nathalie a răspuns:

:X le adorlove struck
am vreo 2 bretele pentru pantaloni si vrea 15 cravatelaughing
deci imi plac:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bretelele sincer nu imi prea plac:-D cravata arata sexy...depinde cu ce o porti