| CannonFodder a întrebat:

Ce părere aveți despre combinația dintre pantaloni lungi/blugi și sandale? Mie mi se pare foarte comod,mai ales pe vremea asta mai rece, dar foarte putini oameni se imbraca asa, mai ales bărbați

Răspuns Câştigător
| Alinailies a răspuns:

Mie mi se pare ok.
Vara aceasta am purtat f mult blugi cu slapi.
Am vazut ca vedetele din US sunt foarte lejer îmbrăcate și n-au niciun stres sa iasa pe strada în blugi și slapi(ca și cum nu și-ar permite altceva). Eu zic ca fiecare trebuie sa se îmbrace asa cum se simte bine și nu pentru ceilalti.
Daca te simți bine în blugi și sandale, ce-ți pasa dacă se potrivesc sau nu? big grin

| CannonFodder explică (pentru Alinailies):

Total de acord! Nu e ca si cum n-as mai purta blugi cu sandale din cauza părerii lumii, am pus intrebarea de curiozitate big grin

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Foarte proasta pentru mine, sandalele arata bine doar la femei. Dar esti liber sa porti orice doresti, orice iti place, nu conteaza parerea mea si a altora.

Răspuns utilizator avertizat