| CityOfSatan a întrebat:

Ce parere aveti despre combinatia, pantaloni cu turul lasat plus tocuribig grin?

8 răspunsuri:
| kitten15 a răspuns:

E ok. Dar mare atentie la materialul din care sunt facuti pantalonii :*

| Analy a răspuns:

Daca pantalonii sunt scurti, vin super cu niste sandale cu toc!

Răspuns utilizator avertizat
| Elly0504 a răspuns:

Superr...dar din ce material sunt panalonii?

| KellyGreen a răspuns:

Sincer eu una urasc pantaloni aia si mi se pare ca nu se potrivesc cu nimic, de ce sa purtam pantaloni aia in care zici ca ai facut pe tine cand exista atatea haine frumoase nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge doar daca pantalonii sunt cu turul semi-lasat.

| UKlover a răspuns:

Merge, dar eu nu as opta pentru pantaloni cu turul lasat, poti incerca boyfriend jeans. Uite-te la cateva imagini http://callmewelld.blogspot.ro/2012/06/how-to.html