| Mutsu a întrebat:

Ce parere aveti despre decapaj? M-am vopsit bruneta prin septembrie si acum as dori sa ajung la roscat deschis... Cum va fi parul meu dupa decapaj?

Răspuns Câştigător
| LorenzoSweetxXx a răspuns:

Buna ar trenui sa incerci o vopsea fara amoniac si inceraca mastile cu galbenus de ou si cele cu ulei de masline...multa bafta safii frumoasaaa:*:*:*

2 răspunsuri:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| Alabala_1137 a răspuns:

Ieri mi-am facut decapaj 5 ore am stat la salon si a trebuit sa ma si tund deoarece varfurile au fost praf, dar am ajuns la un ciocolatiu deschis, frumos happy