| Andre_7309 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Dove-soft peeling, gentle exfoliating"? Mie-mi place, dar vreau sa stiu si parerea voastra.Pe cel de castraveti l-ati incercat?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Buna,
mie tot imi place,
nu are efect puternic abraziv care sa lese semne sau sa zgarie...
insa inlatura bine celulele moarte si corespunde denumirii, e un peeling perfect si gentil ca sa-i zic asa happy cat despre castraveti e doar vorba de aroma eu am avut crema si deodorant si m-am cam saturat de aceasta aroma happy
papa