| missouri a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatoarele Braun?
Eu am unul exact asa :
http://static.cauti.ro/......_018_3.jpg
Sunt bune? Sunt rezistente? Vreau sa aflu parerea voastra.

Multumesc anticipat.

~ Missouri.

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu am fix ca ala. happy E bunicel, ma tine aprox 2 saptamana. Ma deranjeaza zgomotul in plus.

| allleeeee a răspuns:

Din cate stiu epilatoarele Braun sunt foarte bune.
Am vazut multe pareri despre acest epilator si de pe site, si de la cunostinte.(pozitive)

| missouri explică:

Da, anonim.Intr-adevar,este dureros si cu role de masaj, dar nu precum celelalte.happy

| missouri explică:

Ddeny, e prea tarziu.Deja l-am cumparat. Dar sunt sigura ca nu ma va dezamagi.winking

| DeniiiD a răspuns:

Eu am epilator exact ca cel din imagine de vreo 2 ani... sa fiu sincera a inceput sa ma dezamageasca sad. Pur si simplu nu mai scoate firele de par. Trebuie sa dau de vreo 5 ori intr-un loc sa le scoata pe toate si uneori chiar le rupe, iar pe cele mici nu le scoate
Te sfatuiesc sa-ti iei un epilator din generatiile mai noi... poate e mai bunwinking happy

| Locaa a răspuns:

Si eu am unul de 2 ani si te asigur ca este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am si eu este bun din momen ce ai si unul ma gandesc ca ai idee cam dureros cu tot cu role de masaj dar asta e bafta in continuare