| DyDy_2784 a întrebat:

Ce parere aveti despre fata asta http://photos3.hi5.com/0138/845/494/YtmiVC845494-02.jpg http://photos1.hi5.com/0136/346/100/RokSGG346100-02.jpg
E verisoara mea si mereu ma seaca la cap ca e slaba da eu i-am zis ca arata bine si nu intelege. Voi ce parere aveti despre corpul ei?

7 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Nu e slaba deloc. Asa sunt si eu. Si nu ma consider slaba.

| DeeaLove08 a răspuns:

Nu e deloc grasa! asa sunt si eu.multe fete si-ar dori sa aiba corpul ei. sa nu incerce sa se ingrase pentru ca este foarte greu sa dea jos kg in plus! funda?

| Clauditza21 a răspuns:

Eu zi ca arata destul de bine, multe fete se chinuie sa arate ca ea.Important este ca ea sa reuseasca sa treaca peste aceste bariere si sa se simta bine in corpul ei. Spune-i ca arata bine.happy

| ii a răspuns:

Da, e draguta. Putine kg in plus nu ar stricawinking 1, 2 Atat.winking

| AllStarConverse a răspuns:

Arata binelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e slaba deloc sp sa mai manince niste fasfuduri sa se mai ingrase si dupa aia sa zica ca e grasa

| ElySSa a răspuns:

Hey. nu e atat de usor sa te ingrasi, incerc asta si eu, desi toata lumea imi zice ca arat bine, eu stiu nu ar mai strica sa pun 3 4 kg in anumite locuri.Verisoara ta arata bine, dar oricat ii vezi spune tu ca arata bine ea nu isi va schimba parerea.( experienta proprie ) Si desi pare banal, repet nu e atat de usor sa te ingrasi!