| Samantha10 a întrebat:

Ce părere aveţi despre fetele roşcate(culoarea naturală a părului)?

26 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sunt deosebite.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am cunoscut multe fete roscate in viata mea. Sunt ( in general nu toate) harnice, dure si foarte descurcarete.

| h3r a răspuns:

Mi se par drăguțe, mai ales dacă au și pistrui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Par:*

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, nu știu de ce am scris așa, aveam în gând doar „o fată roșcată".

| PedoBarbie a răspuns:

Frumoase.

| RobertMoon a răspuns:

Sunt ok, depinde de preferintele fiecaruia, daca esti frumoasa culoarea parului nu conteaza.

| DarthRevan a răspuns:

Nu conteaza asa mult fizicul, intr-o relatie ar trebuie sa fie altfel, partenerii trebuie sa comunice cat mai mult, indiferent de varsta si sa mentinta acele emotii si iubire.Nu ar trebui sa conteze roscata sau blonda... Conteaza persoana cu care esti, daca exista compatibilitate atunci e ok.Consider ca orice fata e draguta in felul iei, indiferent de par, dar revenind la intrebarea ta, sunt dragute roscatele.

| DarthRevan a răspuns:

Voi fetelor va tot preocupati cum arati, si ce credeti ca asta vrea un barbat inteligent si destept care stie ce vrea? nu un barbat inteligent nu merge pe idea ca vai ce sexy esti. Oamenii care se limiteaza la sex sunt foarte slabi si nu au onoare si demnitate.Un barbat se uita la caracterul unei femei nu la forme, bine conteaza dar nu asa mult ok, voi exagerati, intr-o relatie serioasa nu se pune acent pe sex ok. Asta fac oamenii nefericiti cei care vor sex. Dureaza pana cunosti persoana, dar oamenii cand vor o relatie se mizeasa pe felul cum arata si sex. Ceea ce e o prostie nu e asa, sunt relatii care chiar nu au facut asta si se inteleg bine. Faci sex cu o persoana importanta nu cu oricine, cineva care merita si chiar iubeste altfel apa de ploaie.

| Samantha10 explică (pentru DarthRevan):

Si ce legatura are cu intrebarea de mai sus? Pur şi simplu am o prietenă roşcată şi e complexată de asta.(a fost marcată de glume de ale colegilor în legătură cu culoarea părului ei).Am încercat sa îi ecplic că e deosebită, că e frumoasă.Şi am adresat o întrebare să îi demonstrez ce cred majoritatea.

| Neo12 a răspuns (pentru DarthRevan):

Ai mare dreptate.
Eu sunt cu un băiat de 9 luni şi nu am făcut nimic.

| DarthRevan a răspuns (pentru Neo12):

Pia da, ca voi sunteti destpeti asa si trebuie, asta inseamna ca aveti senitemente si tineti la voi.

| Neo12 a răspuns (pentru DarthRevan):

Ştiu.

| DarthRevan a răspuns (pentru Neo12):

Orcum sunt dezamagit pentru ca in liceul meu sunt numai fete prostute, nu prea gasesti fete de treaba, tot incerc sa gasesc fete mai ok care au pasiunii, dar nu prea gasesc, probabil ca va trebui sa astept pana la facultate.

| Neo12 a răspuns (pentru DarthRevan):

Mda, şi mie mi-e ruşine uneori că-s fată.
Nu suport când le văd pe unele aşa c urve, destrăbălate, fumând, acceptând avansurile altora, proaste, dezbrăcate şi altele. În loc să deschidă o carte, deschid picioarele. Multe sunt cu nasul pe sus, se cred prea superioare şi frumoase, dar în cap n-au nimic şi-s vai de ele, cam trist.

| DarthRevan a răspuns (pentru Neo12):

Asta se aplica si la baietii nu doar la fete, baietii sunt prea obsedatii, multi se gandesc numai la prostii si sex.Si beau si nu îi mai intereseaza nimic.

| Samantha10 explică (pentru DarthRevan):

Perfectă dreptate. Băieţii din liceul meu numai la asta se gîndesc. Uneori mi se pare că dragostea sinceră nu există.Şi am fost profund dezamagită că băiatul care mă plăcea, a renunţat la mine doar pentru că i-am refuzat, spunînd că nu-s pregatită de relaţii intime.(nostim e că m-a întrebat de asta cînd împlinisem 18 ani). Cînd răspunsul a fost negati a dispărut.Se vede că nu m-a preţuit.

| Neo12 a răspuns (pentru DarthRevan):

Ai dreptate.
Fumează, se droghează, se îmbată, se dau mari, îşi bat joc de alţii dacă nu fac şi ei asta, folosesc fetele, râd de ele după, sunt vai de ei. O societate şi o lume de căcat.

| DarthRevan a răspuns (pentru Neo12):

Da,desi sunt societatii mai bune ca in Romania, eu iubesc tara ca e mai linistita si e ok fata de alte tarii mai nebune.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mi se par îndrăznețe

| Lola05 a răspuns:

Au o alură delicată și sunt foarte rare. Sunt simpatice. happy

| hypentakill a răspuns:

#RedHeadsMasterRace

| Reva24 a răspuns:

Eu sunt fata...ei bine, nu sunt roscata desi mi-ar fi placut laughing
Oricum, dupa maine roscatul e foarte fain, acum depinde de cine "il poarta"!
In principiu e o culoare frumoasa si mai speciala fata de celelalte. happy

| Samantha10 explică (pentru Reva24):

Dar de ce nu încerci să devii roşcata? Sau nu ţi se potriveşte?

| Reva24 a răspuns (pentru Samantha10):

Mi se potriveste chiar foarte bine, doar ca am zis ca voi incerca mai tarziu. happy

| FataInNegru a răspuns:

Mi se par adorabile