| Iabadabahu a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten ColorTrend de la avon, cel la 10 lei, nu cel negru? Am vazut niste comentarii ca si cum nu ar fi bun de nimic, dar am zis sa intreb si eu. Multumesc, fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| passyon22 a răspuns:

In primul rand nu-ti recomand un fond de ten foarte ieftin, cu cat e mai ieftin cu atat este mai toxic, ar fi mai ok daca ti-ai lua ceva in jurul la 25 de lei 30 in cazul in care ai un buget redus. oriflame beauty oxigen este bun, max factor la fel. Daca ai bani mai multi iti recomand lancom:d sper sa fi multumita de raspuns :*pupici

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Te asigur eu ca la 10 lei nu ai cum sa gasesti un fond de ten bun.

| ingerasdulke15 a răspuns:

L'am loat si eu si nu e bun de nimic!
nu ti-l recomand happy

| d4ea a răspuns:

Nu e compact asa...iti cam dispare.e subtire asa...