| Iuliabn a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten "luxe" de la Avon.Merita cumparat?

4 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Fondul de ten din gama Luxe de la Avon, care îţi conferă hidratare, luminozitate şi mai ales, este non-comedogenic. În plus, acesta are factor de protecţie 20, ideal pentru zilele cu soare de vară, citeste mai mult: http://produse-avon.blogspot.ro/......akeup.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am avut o data si mi-a placut tare mult, eu zic ca merita!

| ImCalledLamă a răspuns:

Daa, e foarte bun, si eu folosesc si sunt multumita.

| EllaC2710 a răspuns:

Da, merita este foarte bun. Poti sa-t comanzi de pe www.toatemagazinele-online.ro