| YahOOzOOp a întrebat:

Ce parere aveti despre geanta asta? A cumparat-o o prietena de-a mea...

http://i.imgur.com/hrKp9.jpg

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Geanta este HAND-MADE. Se si vede. Cineva a depus munca la ea, si asta este de apreciat. Produsele HAND-MADE sunt cam greu de apreciat de unele persoane ( deoarece nu au produs munca la produs, si nu toate sunt asa frumoase ca cele din comert. ).

Acum parerea mea, e destul de draguta geanta ( nu`mi place rozul ), dar geanta este draguta. Si se poarta HAND`MADE`urile de genul, daca era alta culoare era mult mai draguta, asta pentru gustul meu. Oricum, e scumpica ea asa. :*

10 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

E dragutza...cam prea roz pentru gusturile mele dar merge thinking

| christina94 a răspuns:

Daca era neagra, era mai draguta happy.

| madducu a răspuns:

Mi se pare comicalaughing.Nu as putea iesi cu o astfel de geanta nici pana la colt dar daca ei ii place...gusturile nu se discutahappy

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Oribila x_x

| nicoletalavinia14 a răspuns:

E cam roz, adica culoarea e strigatoare parca...
dar vorba lui cherry, o munca a fost depusa si asa cum este trebuie sa apreciem.

| MLSS a răspuns:

Simpatica.

| killmesoftly a răspuns:

Oribila

| NoNameBitch a răspuns:

E pentru copii x_X

| monilove a răspuns:

Mie una mi se pare ca un sac... poate pentru mers la starnd este buna dar in rest nu prea imi place mai ales ca e prea roz(depinde de ce varsta are prietena ta)Oricum gusturile nu se discuta, dar eu mi-am zis parerea:*(fundita?)

Răspuns utilizator avertizat