| newperson4him a întrebat:

Ce parere aveti despre jeansi portocalii ceva de genu http://www.perfecte.ro/......foto.html. Ati purta? daca da, la ce i`ati asorta? Nu ar merge cu un tricou bleumarin?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Mie-mi plac foarte mult. Ei fiind colorati eu i-as pune in evidenta cu un tricou alb. Cred ca ar merge si cu un tricou bleumarin big grin

| glamqueen a răspuns:

Sunt foarte frumosi iar pentru combinatii te sfatuiesc sa cauti colectia Gucci 2011, au combinatii de portocaliu cu verde si mov! Succes

| 10011993 a răspuns:

Buna:* eu i-as purta cu un tricou verde, o curea galbena si o pereche de baschetii cu sirete colorate:*

| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna,poti sa iti iei un tricou verde,alb,gri,rosu,mov, galben, negru.
Funda?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sunt superbi, ar merge cu un tricou belomarin, dar si cu unul gri, cum are fata din imagine.

| flory4you a răspuns:

Mi se pari super cool
la-s asorta cu un tricou negru, alb, rosu in nici un caz cu unul portocaliu
da si cu un tricou bleumarin