| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre marlyn monroe?
a fost femeia perfecta?

6 răspunsuri:
| oanaaa16 a răspuns:

Perfecta nu cred, dar a fost o femeie frumoasa care a stiut sa "vanda" si sa promoveze mult asta, fiind principalul ei atu. happy

| Alicezzz a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Marilyn_Monroe acum depinde ce vezi tu prin perfectiune!

| FastAndFurious a răspuns:

Marilyn a avut un farmec nebun.
Senzuala, cuceritoare, inocenta si provocatoare, vulnerabila, complicata, a avut o frumusete care iradia.
Nu stiu daca a fost femeia perfecta, dar este inca fascinanta.

| mona a răspuns:

La vremea aceea era femeia perfecta, adevarul este ca a fost o femeia frumoasa dar naiva

| eliaclodia a răspuns:

A fost doar ce si-a propus.Nimic mai mult.Dar ce conteaza.

| Nicki18 a răspuns:

Este frumoasa, dar nu perfecta.Mie mai mult imi place de Twiggy, un model din anii '60.