| AndaIcz a întrebat:

Ce parere aveti despre masca de par cu masline Planet Spa de la Avon? O prietena a comandat mai multe din greseala si mi-am luat si eu.

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna!
E foarte buna, un tratament intensiv pentru parul uscat si fara stralucire. Nu uita, nu e indicat sa o folosesti pe radacini.
Ai s-o descoperi singura si are sa-ti placa, sunt sigura.
O zi frumoasa!

7 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Ai grija sa nu fi alergica la vreun compus din masline altfel te poti alege cu o iritatie urata a scalpului sau cu caderea parului...

| Matt24 a răspuns:

Iti va hrani parul si-l va face putin mai frumos daca ai probleme cu el.

| princess29 a răspuns:

Deci super ca ti-ai comandat ....sunt masti foarte bune care hidrateaza parul si il lasa cu o anumita stralucire, foflooseste-o cu increderewinking

| Ea12345 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii pana nu le incerci. S-ar putea sa-ti faca bine la par.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Este extraordinară!

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Este o masca buna, am folosit-o si eu si m-a ajutat dar mama a avut probleme dupa folosirea ei, eu zic sa citesti ingredientele s sa vezi sa nu fi alergica sau ceva si ca sa fi sigura sa te dai pe cateva suvite si sa vezi cum reactioneaza parul apoi sa aplici pe tot.

| AnKa76 a răspuns:

Buna! Am avut si eu si a fost minunata pacat ca s-a terminta laughing daca ai parul ondulat :perfect!