| Alysée a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul dancing lady de la oriflame? dar despre mirage? daca va plac si pe care lati alege, dau funda. daca nu ce alt parfum va place, mersi

2 răspunsuri:
| MacBarbie a răspuns:

Iti recomand dancing lady, are si o prietena de-a mea si miroase chiar foarte bine. :* O sa iti placa. Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dancing Lady miroase chiar foarte bine.Iti mai recomand tot de la Oriflame Midnight pearl,Volare, Giordani Gold, Love Story.Sunt foarte faine.